Anna Dziskowska-Kobus - Wady postawy i przyczyny ich powstawania.

Anna Dziskowska-Kobus - Lekcja gimnastyki korekcyjnej - wzmacnianie mięśni ściągających łopatki.

Anna Dziskowska-Kobus - Lekcja gimnastyki korekcyjnej - płaskostopie.

Anna Dziskowska-Kobus - Scenariusz uroczystości szkolnej dla klas I-III - Dzień Dziadka.

Beata Szwarc-Gazda- Metody pracy z uczniem zdolnym w młodszym wieku szkolnym.

Beata Szwarc-Gazda - Scenariusz zajęć kl. II - Przesyłamy wiadomości. Na poczcie.

Beata Szwarc-Gazda - Scenariusz zajęć kl. II - Przygotowujemy zabawę andrzejkową.

Beata Szwarc-Gazda, Elżbieta Tracka - Scenariusz pasowania na uczniów klas pierwszych

Dorota Sieniawska - Scenariusz spotkania z rodzicami.

Dorota Sieniawska - Scenariusz zajęć zintegrowanych - Zachowania pozytywne i negatywne.

Iwona Kurgun, Ewa Więckowska - Scenariusz uroczystości z okazji Dni Piły.

Ewa Więckowska - Scenariusz zajęć kl. III - Unia Europejska - Podróżujemy po krajach Unii Europejskiej.

Ewa Więckowska - Scenariusz zajęć - „Fair play” w sporcie i w życiu.

Grażyna Sawula - Inscenizacje słowno – muzyczne z bloku tematycznego „Życie bez ryzyka”

Irena Praniuk - Scenariusz lekcji gimnastyki - Nauka stania na rękach z elementami kształtowania nawyku prawidłowej postawy.

Irena Praniuk - Scenariusz lekcji gimnastyki - Nauka przeskoku rozkrocznego przez kozioł z elementami ćwiczeń elongacyjnych kręgosłupa.

Iwona Kusiorska - Scenariusz zajęć otwartych - "Ich suche Tiere für meinen Zirkus" – Theater.

Iwona Kusiorska - Unia Europejska i jej systemy edukacyjne.

Janusz Turczynowicz - Linux w Szkole - Na podstawie szkolnej pracowni.

Janusz Turczynowicz - Freesco Info 2.0 - Dokument wg którego ustawiony jest router dostępowy oparty o system Linux FREESCO do internetu oraz serwer SAMBA.

S. Miriam Stopikowska - Rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II.

Agnieszka Płóciennik - Edukacja naszych dzieci doprowadzi do tego, że wokół będzie mniej śmieci.

Elżbieta Dąbrowska - Scenariusz integracyjnego turnieju gier i zabaw przedszkoli osiedla Zamoście.

Elżbieta Dąbrowska - Przekroczenie progu szkolnego - klasa III - IV.

Elżbieta Dąbrowska - Przekroczenie progu szkolnego - klasa III - IV - prezentacja PowerPoint plik zip.

Katarzyna Kazała - Scenariusz lekcji wychowawczej o J. Korczaku.

Marzena Koźmińska - Scenariusz lekcji wychowawczej o Prawach Dziecka.

Scenariusz integracyjnego

turnieju gier i zabaw