Konkursy plastyczne dla dzieci są cyklicznym elementem pracy naszej świetlicy. Dnia 05.02.2016 r. ogłoszono wyniki szkolnego konkursu na najpiękniejszą maskę karnawałową.

W kat. klas 1:

• I miejsce - Julia Modzelewska kl.1d
  • II miejsce - Zofia Szafran kl.1e
  • III miejsce – Milena Szymańska kl.1b

W kat. klas 2 :

• I miejsce – Julia Kobza kl.2b
  • II miejsce – Wiktoria Karżewicz kl.2b
  • III miejsce – Sandra Januzik kl.2e, Alicja Krawczyk kl.2a, Kornelia Spód kl.2a, Zuzanna Szymańska kl.2e

W kat. klas3:

• wyróżnienia otrzymały : Julia Sadoch kl.3d, Dominika Lewandowska kl.3c, Amelia Smętowska kl.3e

Konkurs ogłosiła świetlica szkolna dla uczniów klas I – III. Dostarczone prace stały na bardzo wysokim poziomie i były potwierdzeniem talentu plastycznego uczniów naszej szkoły. Te wybitne zdolności dostrzegło również jury Międzyświetlicowego Konkursu „ Maska Karnawałowa” zorg. przez ZS 2 Piła, które spośród wielu dostarczonych prac wyróżniło maskę: Julii Modzelewskiej z klasy 1d, Julii Kobzy z klasy 2b i Julii Sadoch z klasy 3d. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swe prace do naszego konkursu!

Organizatorzy konkursu: Bożena Pająk i Marta Sprenger