Z ogromną radością pragniemy poinformować, że firma patronacka SAF-HOLLAND Polska Sp. z o. o.  wsparła naszą szkołę wysokiej klasy sprzętem ułatwiającym edukację naszych uczniów oraz wpływającym na atrakcyjność prowadzenia zajęć.

Sprzęt został umieszczony w sali lekcyjnej nr 52, gdzie odbywają się zajęcia m.in. klasy patronackiej – I  b. W skład sprzętu wchodzi tablica interaktywna, projektor i laptop. Uczniowie otrzymali również na początku roku szkolnego podręczniki i  zeszyty ćwiczeń, a pani Agnieszka Płóciennik – nauczycielka języka niemieckiego na bieżący rok szkolny otrzymała również podręcznik i  zeszyt ćwiczeń, a także poradnik dla nauczyciela i oprogramowanie do tablicy interaktywnej.

Uczniowie otrzymali również kamizelki odblaskowe, czapeczki, chusty i koszulki.

Serdecznie dziękujemy w/w firmie za przekazany sprzęt i gadżety.