Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Oddział w Pile                    we współpracy ze Stowarzyszeniem Dogonić Radość, każdego roku organizuje zbiórkę karmy, koców, kołder itp. Rzeczy te przekazywane są do schroniska oraz na bieżącą działalność Towarzystwa. Koce, kołdry i sucha karma trafiają           do schroniska, a karma mokra jest rozdawana karmicielom zwierząt wolnożyjących.

Uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły po raz kolejny biorą udział w zbiórce.

Zbiórkę karmy połączyliśmy ze zbiórką odzieży. Obie zbiórki odbywają się       w tym samym miejscu i tych samych terminach.

środa     27.11 i  04.12.2013r. - od 10:45 do 11:30;
wtorek  03.12.2013r. - od 10:30 do 11:15;
czwartek 28.11 i 05.12.2013r. - od 10:45 do 11:20

Można przynosić wszystko, co może przydać się psom i kotom.

Przyjmujemy:

• karmę,
  • koce,
  • miski,
  • zabawki dla zwierząt itp.

Podczas udziału w zbiórkach przez Państwa i Uczniów, proszę informować nauczycieli dyżurujących, co jest przekazywane (czy jest to odzież, czy karma).

Każdy przekazany produkt będzie odnotowywany w zeszycie zbiórek.

Szczegóły na temat zbiórki odzieży znajdują się w osobnym ogłoszeniu            na stronie naszej szkoły.

Dziękuję za udział w akcji.

Agnieszka Płóciennik – organizator