W dniach 11 i 18 maja 2019 r. roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Piły Trójek Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców Klas Piątych . Prawo startu w imprezie miały reprezentacje szkół podstawowych składające się z 2 zespołów tj. 3 zawodników + 2 rezerwowych .W zawodach łącznie wzięły udział 23 zespoły, 10 w kategorii chłopców i 13 w kategorii dziewcząt. Drużyny z naszej szkoły zdominowały pozostałych uczestników. Wywalczyliśmy złoto i srebrno. Skład drużyn: dziewczęta - zespół I : Dominika Kasińska, Marta Szcześnikiewicz, Aneta Zgódka. Zespół II : Wiktoria Wójcik, Natalia Peksa, Zuzanna Dampc, Zuzanna Głuszanowska Konwińska. Chłopcy - zespół I : Filip Podpora, Marcin Wawrzkiewicz, Oskar Rajczak, Jakub Dybziński. Zespół II : Piotr Janik, Mikołaj Gendek, Mateusz Kołodziejczyk. Opiekunem grupy dziewcząt był p. Tomasz Idzikowski. Opiekunem chłopców p. Marek Witczak. Serdecznie gratulujemy sukcesu.