Dnia 23.11.2018 r. odbyły się ciekawe zajęcia pt. „Tabletki to nie cukierki”. W tym dniu gościliśmy w naszej klasie panią M. Woźniak, która na co dzień wykonuje pracę farmaceuty. Najpierw dzieci obejrzały prezentację multimedialną na temat spożywania     i segregacji lekarstw oraz wyposażenia apteczki domowej. Następnie przypomniały sobie numery telefonów alarmowych i w jakich sytuacjach ich używać. Świetną i trudną zabawą było odczytywanie recept. Na zakończenie pani Milena przeprowadziła doświadczenie i dzieci składały z papieru  apteczkę, którą zabrały  do domu.