Dnia 4 grudnia 2018 roku uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi rodzicami wzięli udział w turnieju mikołajkowym. Wszystkich przybyłych uczestników zabawy powitała  pani Justyna Klocek. Dzieci z wielką radością przywitały  Świętego Mikołaja i w prezencie zaśpiewały mu piosenkę pt. „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna”. Następnie rozpoczęły się rodzinne zmagania w różnych konkurencjach sportowych. Ciekawe zabawy sportowe przygotował i przeprowadził zawsze niezawodny pan Jarosław Chwałek. Wszyscy uczestnicy wtorkowego turnieju wspaniale się bawili. Dzieci spędziły niezapomniane chwile ze swoimi rodzicami, a w nagrodę za wielkie zaangażowanie i sportową rywalizację klasy otrzymały słodycze oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i mile spędzone popołudnie.