Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w październiku i listopadzie 2018 r. w naszej szkole sympatycy gier planszowych oraz członkowie szkolnego Klubu Gier Planszowych „ Kostka” grali w grę planszową „Kocham Cię, Polsko”. Uczniowie zostali podzieleni na drużyny i odpowiadali na pytania dotyczące Polski: polskiej historii, geografii, piosenki, potraw, filmu i sportu. Zagadnienia związane były z tym, co wszyscy znamy i lubimy. Uczestnicy turnieju bawili się wyśmienicie i śmiechu było co niemiara. Okazało się, że w niektórych naszych uczniach drzemią ukryte talenty aktorskie i wokalne. Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy na zajęcia naszego Klubu „Kostka”.

Opiekunowie: Katarzyna Wika i Aneta Marzec

Opiekunowie: Katarzyna Wika i Aneta Marzec