Dnia 27 lutego odbył się po raz IX szkolny etap konkursu pt: „Rozśpiewane Pierwszaki”. Brali w nim udział uczniowie klas pierwszych, którzy wygrali eliminacje klasowe. Jury w składzie pani: Bożena Pająk, Marta Sprenger i Katarzyna Wika z przyjemnością wysłuchało śpiewu 18 pierwszoklasistów. Każdy występ zdobył gromkie brawa publiczności.

I miejsce zajęła Julia Olejniczak z klasy Ib

II miejsce zajęła Amelia Gugałka z klasy Ia

III miejsce zajęła Julia Postupolska z klasy Ic

Jury przyznało również  pięć równorzędnych wyróżnień, otrzymały je następujące uczennice:

Urszula Wachowska z klasy Ia, Hanna Potecka z klasy Ic, Nadia Rakowska z klasy Id, Zuzanna Ciężka z klasy Ie oraz Wiktoria Biernacka z klasy If.

Za przygotowanie etapu szkolnego konkursu odpowiedzialna była pani: Karolina Podrucka, Beata Szwarc-Gazda  oraz Anna Dwórznik-Cieślak. Wokalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju muzycznego. Dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu wychowawczyniom klas: Dorocie Sieniawskiej, Magdalenie Krukowskiej, Natalii Goli, Karolinie Podruckiej, Katarzynie Murach i Annie Sieniawskiej.

I miejsce zajęła Julia Olejniczak z klasy Ib

II miejsce zajęła Amelia Gugałka z klasy Ia