W sobotę 30 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z innymi zaproszonymi uczestnikami wzięli udział w rajdzie rowerowym na Płotki. Wydarzenie to odbyło się w ramach Kampanii „ZdroWiejRowerem” propagującej zdrowy styl życia.

Na Płotkach na rowerzystów czekało ognisko, kiełbaski i zabawy sportowe. Nasza szkoła uczestniczy w Międzynarodowym Projekcie „Face to Face” i wspiera dzieci z Ugandy, dlatego też pieniądze ze sprzedaży kiełbasek zostały przekazane na rzecz budowy sierocińca w Ugandzie.

Bardzo dziękuję Paniom Anecie Marzec, Agacie Stawskiej i rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego rajdu. Miło nam było być pod opieką Pana Jana Balcerzaka z pilskiego oddziału PTTK. Dziękujemy za opiekę i fachowe wskazówki dla młodych rowerzystów.