W dniu 22 listopada 2018 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Pluszaka. Na plakatach, gazetkach szkolnych oraz przez Ogłoszenie na edzienniku zachęcono uczniów do przyniesienia w tym dniu swojego ulubionego misia lub kudłatą zabawkę do szkoły. W budynku 2 aż pięć klas w stu procentach zaangażowało się w obchody Dnia Pluszaka. Były to klasy: 6a, 6d, 8e, IIIe oraz IIIi. W nagrodę w dniu 23 listopada (piątek) były one zwolnione z odpytywania.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: Anna Połczyńska, Kama Frąckowska - Pilarska, Lidia Jaster