Głównym założeniem było pokazanie „życia plastiku” – od jego produkcji, poprzez używanie po finał w pojemniku na odpady. Wiemy już, że” zakończenie „ może być  pozytywne  bo przecież możemy plastik  ponowne wykorzystać.

Drużyna Zielonych bardzo aktywnie włączyła się w organizowany co roku konkurs „Dajmy śmieciom drugą szansę”. Efekt? Prawie wszystkie nagrody i wyróżnienia należały do nas!!!

Zorganizowaliśmy także wielka zbiórkę plastikowych nakrętek różnego rodzaju. Akcją objęliśmy wszystkie klasy I-III. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy swoją postawą przyczynili się do pomocy małej dziewczynce. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone zostaną bowiem na rehabilitację dwuletniego dziecka.
Zaprosiliśmy do klasy ją i jej rodziców. Lubimy pomagać.

Zaprosiliśmy do klasy ją i jej rodziców. Lubimy pomagać.