Na przełomie listopada i grudnia nasza biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas IV - V konkurs fotograficzny „SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ”. Polegał on na wykonaniu zdjęcia , na którym zostaną zarejestrowane obrazy ludzi wraz z symbolami narodowymi w tle. Miał on na celu upowszechnianie wiedzy na temat 100. rocznicy odzyskania niepodległości, zachęcenie do odkrywania miejsc pamięci narodowej oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej w dziedzinie fotografii. Komisja konkursowa przyznała: I miejsce – Marii Świstak z klasy Ve oraz nagrodę specjalną uczniom klasy Vf wraz z wychowawczynią panią Reginą Wojnicką.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!