We wtorek 8 stycznia 2019 roku odbył się w bibliotece szkolnej konkurs czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas V „Czytam, więc wiem”. Jego celem było doskonalenie czytania, jako umiejętności rozumienia, wykorzystywania i przetwarzania tekstów w zakresie umożliwiającym zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów. W konkursie wzięło udział 10 uczniów, po 2 reprezentantów poszczególnych klas. Na pytania uczestnicy odpowiadali indywidualnie w formie pisemnej. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyły: Julia Dąbrowska z klasy Vd oraz Natalia Peksa z klasy Va. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!