W dniu 1 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się finał Mistrzostw Piły Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców Klas VII. Tydzień wcześniej odbył się turniej eliminacyjny, w którym drużyna „Dwójki” zajęła pierwsze miejsce. W półfinale po wyrównanym i zaciętym boju pokonaliśmy drużynę SP 4 w Pile. W finale nasz zespół zagrał bardzo twardo w obronie i skutecznie w ataku nie dając większych szans drużynie SP 11 w Pile. Mecz finałowy wygraliśmy 11:2. Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego został nasz zawodnik Bartosz Stelmach. Gratulujemy wspaniałej postawy wszystkim naszym reprezentantom. Drużyna w składzie: Bartosz Stelmach, Mateusz Klap, Bartosz Durka, Mikołaj Starkowski , Jakub Król, Oskar Marchut, Adam Orłowski, Oliwier Maćkowiak, Nikodem Krzyżanek. W eliminacjach zagrali: Alan Szumski i Bartosz Starkowski.