W dniu 9.03.2019 rozegrany został w naszej szkole turniej finałowy Mistrzostw Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej chłopców klas szóstych i młodszych. W zawodach wzięły udział drużyny, które w drodze eliminacji uzyskały prawo startu: SP 2 Piła ,SP 6 Piła, SP Czarnków, SP Skoki . Drużyny grały systemem każdy z każdym i podobnie jak w Mistrzostwach Powiatu o 1 i 2 miejsce walczyły drużyny z Piły. Ostatecznie wygrała drużyna SP 6 z Piły, która pokonała naszą drużynę (2:1), trzecie miejsce zajęła drużyna ze Skoków, czwarte Czarnków. Skład naszej drużyny: trener Marek Witczak (Boroń Dominik, Zając Aleksander, Mielka Gabriel, Pisarski Kacper, Żerko Jan, Podpora Filip, Dybziński Jakub, Wawrzkiewicz Marcin, Rajczak Oskar, Gendek Mikołaj, Kołodziejczyk Mateusz)