Dnia 23 lutego zaproszono nas do Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile, gdzie odbył się Miejski Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas IV. Nasz zespół w składzie: Bartkowski Jakub, Cierpicki Wojciech, Kalwinek Jakub, Kryka Tymoteusz, Kujawa Patryk, Pufal Sebastian, Słoboda Mikołaj, Żybort Maksymilian oraz Witkowski Leon pod opieką p.Izabeli Bartkowskiej wywalczył I miejsce. Z SP1 wygraliśmy 4:1, z SP7 2:0 a z SP5 5:0. Radość chłopców była ogromna, tym bardziej, że najlepszym strzelcem turnieju został Maksymilian Żybort. Bardzo się cieszymy i życzymy następnych sukcesów.