Początek września to czas podejmowania z uczniami rozmów o bezpieczeństwie w szkole, w domu i na dworze. Jak co roku organizujemy Bezpieczny Tydzień.

Zaprosiliśmy fachowca z zakresu prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Pojawienie się u uczniów wszystkich klas I naszej szkoły mł. asp. Anny Starzyńskiej, policjantki i do tego w mundurze, wywołało wśród dzieci duże poruszenie. Gość rozmawiał z najmłodszymi o bezpieczeństwie komunikacyjnym, zachęcał uczniów do zabawy edukacyjnej „Bezpieczna droga z radami Spongeboba” oraz przypominał o konieczności noszenia znaczków i elementów odblaskowych, zwłaszcza o zmroku i w dni pochmurne.

Dziękujemy policji za spotkanie w dniu 10.09.2015r. i wieloletnią współpracę w zakresie podnoszenia poziomu bezpieczeństwa dzieci.