W dniu  22 luty 2016r. uczniowie klasy II a  rozpoczęli cykl spotkań ze szkolnym psychologiem p. Julitą Żybort.  Zajęcia te mają na celu nauczyć uczniów , jak prawidłowo funkcjonować w grupie rówieśniczej. Dzieci w trakcie zajęć uczą się  w  jaki sposób rozwiązywać konflikty i co robić, żeby jak najrzadziej powstawały. Poznają siebie nawzajem, szukają swoich mocnych stron oraz sposobów ich rozwijania. Najważniejsze jest to, że  chętnie uczestniczą w  tych zajęciach i zawsze oczekują kolejnego spotkania. Ostatnie spotkanie miało miejsce 1 kwietnia  tematem zajęć: „Nietypowa sytuacja. Kształtowanie charakteru i tożsamości w relacji do JA poprzez gry i  zabawy”. Dziękujemy p. Julicie Żybort za profesjonalne prowadzenie zajęć i czekamy na kolejne spotkanie.

Uczniowie klasy II a z wychowawcą