Trzecią edycję programu „WF z klasą”, rozpoczęliśmy jak co roku Debatą Szkolną na temat udoskonalania zajęć sportowych i rekreacyjnych w naszej szkole. Spotkanie poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, zapraszając po czterech przedstawicieli z klas IV-VI oraz wicedyrektora szkoły p. Mariusza Mijalskiego. Debatę rozpoczęto od przedstawienia prezentacji multimedialnej, która była podsumowaniem naszych działań w ubiegłym roku szkolnym. Następnie przystąpiliśmy do luźnej rozmowy z uczniami, zadając im pytania oraz oczekując szczerych i odważnych wypowiedzi, na temat lekcji wychowania fizycznego. Uczestnicy debaty przedstawili swoje za i przeciw, podali propozycje nowych zajęć i form, które mogłyby  się pojawić na lekcjach wf-u. Wysłuchaliśmy wszystkich uczniów i postaramy się wprowadzić większość zmian, których oczekują. Zakończeniem debaty było wspólne rozwiązanie sportowej krzyżówki.

Nauczyciele wychowania fizycznego