Jak co roku zapraszamy do naszych uczniów aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa z przedstawieniami podejmującymi ważne dla młodych ludzi tematy. Spektakle możemy zrealizować dzięki finansowemu wsparciu Koła Przyjaciół Dzieci oraz Rady Rodziców. Organizacją zajmuje się Małgorzata Puto – pedagog szkolny. Przedstawienia są najchętniej wybieraną przez uczniów formą przekazu ważnych treści. Dlatego w naszych działaniach związanych z profilaktyką staramy się wykraczać poza wykład czy pogadankę.

27 października 2015r.zaprosiliśmy uczniów:

• klas III na spektakl „Skradzione mądrości” – promowanie czytelnictwa;
  • klas IV na spektakl „Cyber – pułapka” – ukazanie skutków uzależnienia od wszelkiego rodzaju nośników informacji;
  • klas V na spektakl „Świeżak” – poruszający problem przemocy w szkole;
  • klas VI na spektakl „Kolekcjonerzy wrażeń „ – zagrożenia związane z zażywaniem dopalaczy.