To Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Wagarowicza. Z tej okazji tradycyjnie, odbył się Szkolny Pokaz Talentów. Uczniowie zaprezentowali różne umiejętności od tanecznych, wokalnych po plastyczne. Klasa IVc zatańczyła Poloneza, Agata Iwańska zaśpiewała piękny utwór, pt. ,,Alleluja".Furorę zrobił Sali Wegner prezentując w tańcu Hip Hop swój układ choreograficzny. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa prac plastycznych Klaudyny Krukowskiej, Kingi Patalas oraz Julii Soter. Nie spoób wymienić wszystkich uczestników Pokazu, bo było ich naprawdę wielu.

Uczestników oceniało jury w składzie: P. Regina Wojnicka, P. Daria Mielka - nauczycielki naszej szkoły, P. Karolina Kania - absolwentka naszej szkoły oraz uczniowie: Oskar Słomion, Diania Lubińska i Zosia Misiak. Podsumowaniem zabawy był pokaz taneczny P. Karoliny Kani, która tańczy Hip Hop, a my w miarę możliwości jej wtórowaliśmy. Na zakończenie Pokazu mieliśmy okazję porozmawiać z P. Karoliną jak wspomina szkołę, co teraz robi i jakie ma plany na przyszłość.

Żałuję, że taki dzień jest tylko raz w roku z niecierpliwością czekamy na następny.

autor: Martyna Mikołajczak