Dzień 6 grudnia, to dla wszystkich dzieci długo wyczekiwany dzień. W tym roku ten radosny dzień przypadł w  niedzielę, dlatego Mikołaj odwiedził nas w piątek 4 grudnia. W tym dniu wszyscy ubraliśmy się w ,,stylu mikołajowym", tzn. założyliśmy czerwone czapki, brody, całe stroje mikołajowe i reniferowe. Nauczyciele zrobili nam niespodziankę i nie pytali nas tego dnia. Jednak Mikołaj tego dnia był niezwykle zapracowany i dlatego do starszych klas wysłał swoje pomocnice - Mikołajki. Dziewczynki - Mikołajki częstowały wszystkich uczniów drobnym upominkiem, a w zamian dzieci odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki  i robiły sobie zdjęcia. Do zobaczenia za rok.

Wasze Mikołajki - Martyna Mikołajczak, Diana Lubińska, Karolina Klimczak i Julia Soter.