Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. W dniu 22.10.2015r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych. To był wyjątkowy dzień na, którym oprócz dyrekcji, rodziców, dziadków była Królewska Rodzina. Wszyscy zostali przeniesieni w świat Szkołolandii, gdzie  król Ołówkos z Królową i Gwardzistami sprawdzili czy nasze pierwszaki mogą zostać pasowani. Tak więc przeprowadzono próbę recytacji, gdzie każda klasa recytowała wiersz, wspólnie wszystkie klasy zaśpiewały piosenkę oraz każda klasa musiała rozwiązać zadanie matematyczne i zagadkę udowadniając, że są gotowi zostać pełnoprawnymi uczniami. Aktu pasowania dokonali:  Wicedyrektor Beata Lewicka-Kryut i Wicedyrektor Mariusz Mijalski. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i rogi obfitości. Naszym pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.