W dniach 10.04.2014r. – 16.04.2014r. obchodziliśmy TYDZIEŃ EKOLOGICZNY I DNI KULTURY ZDROWOTNEJ W KLASACH IV-VI.

Działo się dużo :

• w piątek11.04.2014r. nasi uczniowie przynieśli swoje zwierzątka. Można było podziwiać zadbane chomiki, świnki, rybki
  • we wtorek, 15.04.2014r. urządziliśmy konkurs na pojazd napędzany balonem. „Balonowe auta” śmigały po korytarzu z „zawrotną” prędkością. Pierwszy okazał się pojazd Kacpra Garlickiego z klasy IVA – GRATULUJEMY !
  • w gablotach na II piętrze prezentowaliśmy plakaty wykonane przez uczniów klas IV-VI pt. ”Ziemia – nasza planeta, szanuj ją”
  • we wtorek, 15.04.2014r. przeprowadziliśmy konkurs dla uczniów klas czwartych „Czy wiesz co to za zwierz? ” . I miejsce zdobyła reprezentacja klasy IVD, w składzie : Bartosz Nowak, Oliwia Olechnowicz, Maksymilian Polimirski. BRAWO! IIm. zajęli reprezentanci klasy IVB, IIIm. Zdobyła klasa IVA, a IVm. – klasa IVC.
  • w klasach czwartych uczniowie na lekcjach przyrody wykonywali prace plastyczne pt.” Człowiek ratuje przyrodę, człowiek niszczy przyrodę”

Za Tydzień ekologiczny odpowiedzialni byli: p.G.Sawula i p. K.Krutel

• „Expres po zdrowie ” to inscenizacja dla uczniów klas pierwszych w wykonaniu klasy VB pod okiem p. Justyny Błaszczyk
  • „Walka z witaminą” to akcja którą wraz z uczniami przygotowały p. M. Słomion i p. L. Jaster