W listopadzie 2013 roku uczniowie naszej szkoły z klas I –III wzięli udział w konkursie „Twój Niezbędnik Higieniczny”, którego motto brzmiało „Czysty, wesoły chodzę do szkoły” zorganizowanym przez firmę Rossmann. Zadaniem dzieci było wykonanie dowolnej pracy plastycznej poświęconej tej tematyce. W naszej placówce konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Prace plastyczne były wykonane pomysłowo i bardzo starannie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w styczniu 2014 roku. Z wielką radością informuję, że aż 72 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych i otrzymało niezbędniki higieniczne – zestawy produktów do higieny osobistej (mydło, chusteczki higieniczne, szczoteczki, pastę do zębów, szampon) oraz plan lekcji wraz z zasadami higieny. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję  i życzę powodzenia w następnych konkursach.