Dnia 28 marca 2014r. odbył się szkolny etap Konkursu Rozśpiewane Pierwszaki. W konkursie wystąpiło dziesięcioro pierwszoklasistów. Pozostali uczniowie podziwiali występy i kibicowali swoim rówieśnikom. Miło było nam gościć również rodziców uczniów, którzy przyszli wspierać swoje pociechy. Jury w składzie: p. Beata Lewicka-Kryut, p. Bożena Stańczyk i p. Karolina Podrucka po przesłuchaniu wszystkich uczennic przyznało następujące nagrody:

• I miejsce - Wiktoria Tłuczek z klasy I a (opiekun p. Elżbieta Dąbrowska)
  • II miejsce – Oliwia Królewicz z klasy I a wraz z Miłoszem Pluciak i Alicją Knozowską (opiekun p. Elżbieta Dąbrowska)
  • III miejsce – Antonina Dorsz z klasy I d (opiekun p. Joanna Megger)

W nagrodę mali artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczyła wicedyrektor Beata Lewicka-Kryut. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych występów. Trzymamy kciuki za Wiktorię Tłuczek i Oliwię Królewicz, które 10 kwietnia będą reprezentowały szkołę w IV Miejskim Konkursie Rozśpiewane Pierwszaki, organizowanym przez naszą placówkę.