W ostatnią sobotę 16.11.2013 r. odbył się po raz kolejny Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mój dom – moja Ojczyzna” w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Miedzianowska, Marta Michalak, Julia Senger, Marcin Wawrzyniak, Michał Jakubowski. W konkursie wzięło udział ponad pięćdziesięcioro dzieci z Piły i okolic. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Jury przyznało nagrody dla czterech laureatów oraz kilka wyróżnień, w tym dwa dla naszych chłopaków, których przygotowała do konkursu p. Emilia Iwańska. Gratulujemy Marcinowi i Michałowi osiągnięcia sukcesu!

Niedługo odbędzie się kolejny konkurs recytatorski w MDK – u pt. „Mój ulubiony wiersz”. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i życzymy powodzenia.