Dnia 13 listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" dla uczniów klas czwartych. Opiekunami konkursu byli: p. Marta Trzebiatowska oraz p. Arkadiusz Szumiło.

Forma konkursu była pisemna, uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami z treścią, prawami działań, krzyżówkami i malowanką matematyczną. Należało wykazać się znajomością tabliczki mnożenia do 1000! Czasu na rozwiązanie zadań było niewiele, więc szansę na dobry wynik miały osoby, które tę umiejętność mają „w jednym paluszku".

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami i uzyskali najwyższe wyniki. Tymi osobami są:

1. Jakub Kwaśniewski z kl. IVa
  2. Wojciech Półgęsek z klasy IVa
  3. Filip Cerajewski z klasy IVb
  4. Mikołaj Wegner z klasy IVd
  5. Natasza Horczyńska z klasy IVb
  6. Kacper Garlicki z klasy IVb

Finał konkursu odbędzie się 5 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!