W sobotę 14 grudnia 2013 r. uczniowie: Julita Stępień, Alicja Palacz, Julia Grochowska, Amelia Kulikjan, Małgorzata Badziak, Hanna Krajewska, Michalina Ossowska, Justyna Kurasz, Patrycja Tousz, Sebastian Adamiec, Mateusz Sobolewski, Martna Popielec, Patrycja Wieczorek, Malwina Dróbka, Wiktoria Sawicz, reprezentowali naszą szkołę w Miejskiej Wigilii, przedstawiając Jasełka. Uczniowie pokazali świetną grę aktorską, wcielając się w postaci diabłów, aniołów, rzemieślników i oczywiście Marii i Józefa. Występ wzbogaciło piękne wykonanie kolęd przez Justynę Kurasz a publiczność obdarowana była ręcznie robionymi kartkami świątecznymi z życzeniami od wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

Jasełka były bardzo udane i wprowadziły mieszkańców miasta w świąteczny nastrój.