Dnia 18 listopada 2013 r. w RCK Piła, odbyła się uroczysta gala wręczania nagród dla uczestników II Edycji konkursu „List do Ojca”. Patronem konkursu był Senat Rzeczpospolitej Polskiej a pomysłodawcą Senator Mieczysław Augustyn.

Siedmiu uczniów z naszej szkoły stawiło czoła wyzwaniu. Ich listy były bardzo czułe , wzruszające i zabawne . W konkursie wzięli udział: Martyna Białek kl. Vb, AlicjaPalacz kl. V b, Hanna Krajewska kl. V c, Julia Kruk kl. Vc, Marcin Wawrzyniak kl. VI d, Jakub Grajber kl. VI a, Alicja Cesarz kl. VI d.

Do biura senatora wpłynęło ponad dwieście prac konkursowych a wśród wyróżnionych dwudziestu prac znalazł się list Julii Kruk z kl. V c.

Gratulujemy Julii  i wszystkim uczestnikom. Zachęcamy do dalszych zmagań literackich!