Dnia 23 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile odbyło się spotkanie podsumowujące XVII edycję Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży miasta Piły i regionu pilskiego. Podczas spotkania, w którym uczestniczył m.in. Piotr Głowski – Prezydent Piły, Mirosław Mantaj – Starosta Pilski i szacowny gość – Marian Woronin ze Stowarzyszenia Sport Dzieci i Młodzieży, rekordzista Polski w biegu na 100 m, wręczono puchary dyrektorom i nauczycielom najlepszych placówek oświatowych. „Dwójkę” reprezentowali dyrektor szkoły pani Dorota Frydrych oraz pan Marek Witczak, który zdobył wyróżnienie w punktacji opiekunów. W punktacji ogólnej szkół miasta Piły zajęliśmy I miejsce. Sukces ten jest wynikiem systematycznej pracy uczniów reprezentujących naszą szkołę, nauczycieli wychowania fizycznego, a przede wszystkim zaangażowania opiekunów pani Elżbiety Miziewicz i pana Marka Witczaka. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyczynili się do sukcesu szkoły.