W poniedziałek 28 października klasa I d wraz z wychowawcą została zaproszona do Przedszkola nr 4 w Pile na przedstawienie teatralne przypominające o zasadach bezpieczeństwa na drogach, w lesie i w parku, podczas spotkań z nieznajomymi  oraz nieszczęśliwych wypadków. Aktorami przedstawienia były panie nauczycielki  oraz przedszkolaki. Występ bardzo się podobał.

Później zostaliśmy zaproszeni do grupy sześciolatków pani Klaudii Chmiel, która bardzo ściśle współpracuje z naszą klasą w ramach przygotowania dzieci przedszkolnych do pierwszej klasy. Nasi uczniowie mogli pobawić się klockami, samochodami i innymi zabawkami.

Wszyscy bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Wkrótce my zaprosimy przedszkolaki do naszej szkoły na zajęcia sportowe.