Dnia 11 czerwca 2014 r. odbył się finał kolejnej edycji Konkursu Ortograficznego o Pióro Dyrektora Szkoły zorganizowany przez panie: Emilię Iwańską, Justynę Błaszczyk i Anetę Marzec. W finale wzięli udział uczniowie najlepsi w swoich poziomach wiekowych z klas IV – VI – Maciej Smętkowski z klasy IV a, Małgorzata Mateja z klasy V b i Katarzyna Kubicka z klasy VI d. W czasie konkursu musieli oni zmagać się w trudnymi zadaniami. Po sprawdzeniu prac konkursowych i podliczeniu punktów zdobytych przez uczestników jury wyłoniło zwyciężczynię – Katarzynę Kubicką! Małgosia zajęła II miejsce, a Maciej III.

Naszym szkolnym mistrzom ortografii serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do nauki tej trudnej sztuki, jaką jest polska ortografia.