Dnia 30 maja 2014 r. Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły zaprosiła mieszkańców osiedla Zamoście na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Na uczestników czekało wiele atrakcji:

• pchli targ, malowanie twarzy, sprzedaż wytworów plastycznych, zaplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie wzorów na włosach,
  • loteria fantowa, stworki z balonów, zdjęcia na kładzie,
  • kawiarenki, kiermasze zabawek, biżuterii, figurek origami, babeczek, serduszkowe wróżby,
  • rysowanie portretów, kącik dla maluszka, loteria fantowa, rozgrywki siatkarskie,
  • pokaz talentów, łącznościowców, motocykli, sprzętu gaśniczego i policyjnego.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w  przygotowanie festynu: uczniom i ich rodzicom, nauczycielom oraz mieszkańcom Osiedla Zamoście, którzy uczestniczyli z nami w zabawie.