Po raz kolejny drzwi Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile zostały szeroko otwarte dla Przedszkolaków i ich Rodziców. Dnia 10 marca 2014 roku przybyli Goście mogli poznać Dyrekcję Szkoły oraz zwiedzić placówkę. Na dzieci czekało również wiele atrakcji m.in.: zabawy taneczne z „Małymi Czirliderkami”, zajęcia origami, zwinnościowy tor przeszkód, zabawy z j. angielskim przy użyciu tablicy multimedialnej, obserwacje mikroskopowe,  zajęcia informatyczne,  udział w przedstawieniu teatralnym „W królestwie witamin” oraz wiele innych. W tym dniu istniała także możliwość zapisu dzieci sześcioletnich i siedmioletnich do szkoły. Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom za wizytę oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia. Do zobaczenia we wrześniu!