W dniach 29 i 30 października uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w Dyskotece Pana Warzywko. Dzieci bawiła Pani Warzywko, która przygotowała dla uczestników liczne atrakcje i niespodzianki.  Uczniowie rozpoznawali warzywa różnymi zmysłami – „Zaczarowany worek”,” Jaki to smak”. Dużo emocji wywołało układali puzzle na czas i rozpoznawanie warzyw  na podstawie zagadek. Dzieci prezentowały okrzyki, które ułożyły do wylosowanego wcześniej warzywa. Każdy uczestnik miał przypięty do stroju własnoręcznie przygotowany kotylion. Rodzice uczniów przygotowali zdrowy poczęstunek, na który składały się warzywne i owocowe sałatki, soki i koktajle, kolorowe kanapki, czy pizza pełna warzyw. Warzywno-owocowe dania smakowały dzieciom wyjątkowo.
W trakcie dyskoteki rozstrzygnięto konkursy plastyczne pt. „Pan Warzywko” oraz „Warzywne cudeńka”. Pani wicedyrektor  Beata Lewicka –Kryut gratulowała uczniom oryginalnych pomysłów i wręczyła  im pamiątkowe dyplomy. Nagrodzone prace mogliśmy podziwiać na wystawach w holu szkoły.

Dyskotekę zorganizował Samorządzik Uczniowski wraz z paniami: Beatą Szwarc-Gazdą i Martą Jedynak we współpracy z wychowawczyniami klas II i III.

Konkurs pt. „Warzywne cudeńka”  - kukiełki z warzyw, przeprowadziły panie: Dorota Sieniawska i Krystyna Krzysztofiak.

Konkurs plastyczny „Pan Warzywko ” zorganizowały panie: Marta Jedynak i Beata Szwarc-Gazda.