Uczniowie Naszej szkoły zaangażowali się w akcję, która pozwoli na zdobycie cennych nagród dla całej społeczności uczniowskiej- wystarczy oddać swój głos na nasz filmik!

Przeczytajcie regulamin i głosujcie!!!

Oto link promujący, ale najpierw przeczytajcie zasady głosowania:

Rozstrzygnięcie Etapu I Konkursu odbędzie się poprzez otwarte ogólnopolskie głosowanie Internautów na www.tescodlaszkol.pl. Spośród zamieszczonych na www.tescodlaszkol.pl Prac konkursowych Internauci będą wybierali najlepsze Prace konkursowe, głosując na poszczególne Filmy przez cztery tygodnie w terminie od poniedziałku 18.11.2013r. od godz. 12.00 do poniedziałku 16.12.2013 r. do godz. 23.59.

Internauci w jednym dniu głosowania mogą na jeden określony Film głosować jeden raz. Internauta może oddać jednego dnia po jednym głosie na dowolną liczbę Filmów.

Głosować na Prace konkursowe mogą wyłącznie osoby, które zarejestrują się na stronie www.tescodlaszkol.pl i danego dnia zalogują się, podając swój adres e-mail i hasło. Jedna osoba fizyczna może posiadać jedno konto użytkownika. Zarejestrować się na stronie mogą osoby pełnoletnie, posiadające pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz osoby, które ukończyły lat 13 i nie są ubezwłasnowolnione całkowicie. W imieniu osób, które nie ukończyły lat 13 rejestracji powinien dokonać rodzic lub opiekun prawny.

Rejestrując się na stronie Internauta musi podać swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania oraz adres e-mail. Adres e-mail nie może być stworzony w serwisie pozwalającym generować tymczasowe adresy e-mail. Organizator zastrzega sobie prawa blokowania kont zarejestrowanych z fikcyjnymi danymi osobowymi, tymczasowymi adresami e-mail lub seryjnymi adresami e-mail oraz anulowania oddanych z nich głosów.

W głosowaniu ważne są tylko głosy oddane z serwerów zarejestrowanych w Polsce, przy czym głosy wygenerowane za pośrednictwem ogólnodostępnych, anonimowych serwerów proxy oraz poprzez wszelkiego typu oprogramowanie generujące sztuczny, zautomatyzowany ruch na Stronie internetowej Konkursu nie będą uwzględniane w wynikach głosowania. Głosy wygenerowane przez serwery zlokalizowane poza terytorium Polski, będące serwerami znajdującymi się na ogólnodostępnych listach serwerów proxy lub wygenerowane przez wszelkiego typu oprogramowanie generujące sztuczny, zautomatyzowany ruch na Stronie internetowej Konkursu, zostaną anulowane przez Organizatora przed ogłoszeniem listy laureatów Etapu I.

Organizator zastrzega sobie prawo anulowania głosów oddanych niezgodnie z Regulaminem. W momencie podejrzenia oddania głosu niezgodnie z Regulaminem, w szczególności w przypadku zastosowania skryptów generujących sztuczny ruch na stronie, głosy będą poddawane ręcznej weryfikacji i w razie, gdy w wyniku weryfikacji wykazane zostaną nieprawidłowości, głosy zostaną anulowane.

Anulowanie głosów może być przedmiotem reklamacji skierowanej do Organizatora.

Punkt IX ust. 2 zd. 2 niniejszego Regulaminu stosuje się. 6 listopada 2013 r.

Ponadto możecie wziąć udział w grze!!! Pokaż, że wiesz, jak nie marnować jedzenia! Zdobywaj punkty w naszej grze i zamień je na dodatkowe głosy w konkursie.