Już po raz kolejny 24 kwietnia 2014 roku odbył się szkolny etap konkursu „Dbam o zdrowie swoje i innych” dla uczniów klas trzecich. Przystąpiło do niego 15 uczniów, którzy mogli pochwalić się swoimi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu edukacji zdrowotnej. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy III b Aleksandra Sarnacka przygotowana przez panią Krystynę Krzysztofiak, drugie miejsce zajęła Aleksandra Gawrych z klasy III c przygotowana przez panią Elżbietę Tracką i trzecie miejsce zajął Bartosz Kryka z klasy III a przygotowany przez panią Beatę Szwarc-Gazdę. Laureatom szkolnego etapu gratulujemy i życzymy powodzenia w VI Miejskim Konkursie z Edukacji Zdrowotnej „Dbam o zdrowie swoje i innych”, który odbędzie się 24 maja 2014 r.  o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 1 w Pile przy ulicy Brzozowej 4.