Dnia 4 czerwca 2014 r. uczniowie klasy IIIa  wspólnie z rodzicami  i wychowawcą klasy  spotkali się w Centrum Konferencji i Rekreacji  Geovita, aby świętować Dzień Rodziny, łączący Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca w jedno święto. Pomimo rzęsistego deszczu, który spadł  tuż przed spotkaniem, wszystkie rodziny dotarły na miejsce. Aktywnie i wesoło spędziliśmy czas. Korzystaliśmy z atrakcji parku linowego, dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w konkurencjach sportowych. Był czas na relaks przy ognisku, pieczenie kiełbasek oraz kalambury. Uczniowie wyrazili występem muzycznym swoją wdzięczność wobec rodziców. Za występ otrzymali gromkie brawa. Spotkanie zakończyło się degustacją tortów, które zostały zakupione przez rodziców na pożegnanie klasy trzeciej.