W środę 07.05.2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach startowali uczniowie i uczennice klas szóstych szkół podstawowych powiatu pilskiego. W zaciętej rywalizacji sportowej ogromny sukces odnieśli reprezentanci naszej szkoły zdobywając:

Dziewczęta - drużynowo I miejsce (złote medale):

• Olejniczak Klaudia - która także w klasyfikacji indywidualnej zajęła III m w biegu na dystansie 600 m z wynikiem 2:03:41 ,oraz w ogólnej punktacji czwórbojowej III m zdobywając 254 pkt.
  • Krajewska Hanna –  indywidualnie II miejsce w biegu na dystansie 600m z wynikiem 1:59:91
  • Zuzanna Gruszka -  indywidualnie I m w rzucie piłeczką palantową z wynik 50 m,
  • Adriana Nowocińska,
  • Zuzanna Łabich
  • Estera Bąk

Opiekun: Tomasz Idzikowski.

Chłopcy - drużynowo IV miejsce :

• Mikołaj Stach
  • Kuba Grajber
  • Artur Patrzykąt
  • Michał Haiwka
  • Kacper Splitt
  • Krystian Klepacki

Opiekun: Marek Witczak.

Dużym sukcesem jest awans obydwu zespołów do zawodów rejonowych, które odbędą się 20.05.2014 w Złotowie.

Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.