Dnia 21 maja 2013r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom IV Miejskiego Konkursu Przyrodniczego „PRZYRODA  JA I TY”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy najlepiej napisali etap szkolny konkursu:

• Nikola Sprenger kl. IIa – opiekun p. Beata Szwarc-Gazda
  • Bartosz Kryka z klasy IIa  – opiekun p. Beata Szwarc-Gazda
  • Aleksandra Sarnacka kl. IIb ­– opiekun p. Krystyna Krzysztofiak
  • Małgorzata Myszak kl. IIb – opiekun p. Krystyna Krzysztofiak

I miejsce w IV Miejskim Konkursie Przyrodniczym „PRZYRODA  JA I TY” dla uczniów klas drugich zdobyła Nikola Sprenger. Laureatka otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego nagrodę książkową i dyplom. Gratulujemy uczennicy wiedzy przyrodniczej i talentu.

Jesteśmy dumni z całej czwórki naszych uczniów, ponieważ na 8 szkół publicznych uczestniczących w konkursie, uzyskali najwyższą średnią i wywalczyli I miejsce dla szkoły.  Uczniowie wraz z opiekunami p. Beatą Szwarc-Gazdą i Krystyną Krzysztofiak  z wielką radością przekazali pani dyrektor Dorocie Frydrych dyplom za zdobycie I miejsca dla Szkoły Podstawowej nr 2 w IV Miejskim Konkursie Przyrodniczym „PRZYRODA  JA I TY” .