W sobotę 25 maja już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli okazję wyjechać na mecz Lecha Poznań. Tym razem Lech Poznań grał z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli: p.E.Dąbrowskiej, p.J.Megger, p.D.Półgęskowi, p.A.Szuman, nasz koordynator wyjazdu - Pan Krzysztof Wasilewski ponownie umożliwił młodym kibicom uczestnictwo w widowisku sportowym. Ponad osiemdziesiąt dzieci, opiekunów i rodziców wyjechało dwoma autokarami z Piły. Pomimo gorącego dopingu kibiców i uczniów naszej szkoły, drużynie naszego faworyta nie udało się wygrać spotkania. Lech-Pogoń 0:2.

Pomysłodawcy i koordynatorowi wyjazdu, Panu Krzysztofowi Wasilewskiemu serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Zdjęcia: Elżbieta Dąbrowska, Joanna Megger, Anita Szuman