Uśmiech na twarzach dzieci, uczęszczających do naszej szkoły, pojawił się ze zdwojoną mocą 29 maja, kiedy obchodziliśmy Dzień Dziecka. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Stałym już punktem tego święta był „Pokaz Talentów”, w którym uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i zdolności oraz pochwalić się nimi przed całą szkołą. Odbyły się także różnorodne konkurencje sportowo – rekreacyjne oraz pokaz przygotowany przez policję. Dzieci mogły również podziwiać występ szkolnego zespołu tanecznego, a także sami zatańczyć zumbę. Nie zabrakło także zajęć kształtujących poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i kolegów, w formie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonych przez panią pielęgniarkę.

Mamy nadzieję, że ta wielka moc radości, która opanowała w tym dniu szkołę, na stałe zagości w naszych progach. Natomiast wszystkim dzieciom życzymy spełnienia ich najskrytszych marzeń, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych sobie celów, nigdy niegasnącej wiary we własne siły i zdolności oraz uśmiechu, który na stałe będzie trwał na ich twarzach.