W II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje miasto, moja miejscowość, moja Mała Ojczyzna”  brało udział ponad 120 uczniów szkół podstawowych Powiatu Pilskiego. Nagrodzono w dwóch kategoriach wiekowych, klasy 1-3: 3 miejsca i 11 wyróżnień, a klasy 4-6: 3 miejsca i 12 wyróżnień.

Jedno z wyróżnień otrzymała uczennica naszej szkoły Alicja Jeziorna z klasy II a. 9 listopada 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile, Alicja odebrała dyplom i nagrodę.

Talent plastyczny uczennicy został zauważony i doceniony po raz kolejny. Od pierwszej klasy Alicja reprezentuje naszą szkołę w konkursach miejskich i powiatowych, w których zdobywała czołowe miejsca. Swoją przygodę z plastyką Alicja rozpoczęła w klasie pierwszej, w której uczęszczała na zajęcia dla dzieci szczególnie uzdolnionych plastycznie realizowanych w ramach projektu Unijniego „Zajęcia dodatkowe - trampoliną do sukcesu”.

Gratulujemy Alicji i życzymy kolejnych laurów.