Podczas tegorocznych ferii 177 uczniów naszej szkoły wypoczywało na zimowisku zorganizowanym w „Dwójce”. Uczestnicy spędzili czas pod opieką profesjonalnej kadry pedagogicznej.  Każdego dnia czekało na nich  mnóstwo atrakcji i niespodzianek.
Uczniowie uczestniczyli w  różnorodnych zajęciach: sportowych, komputerowych, plastycznych  oraz muzycznych prowadzonych przez instruktorów. Brali  też udział w  zajęciach rekreacyjno - sportowych na basenie „Wodnik”. W kręgielni „Bowling” doskonalili umiejętności rzutu do celu. Bardzo dużo radości sprawiły najmłodszym  dzieciom zabawy sportowe na wesoło. Uczestnicy zimowiska  obejrzeli  dwa filmy:  „Podróże Guliwera” i „Safari”  w  kinie „Helios”. Każdego dnia mieli zapewnione pyszne , domowe posiłki w  stołówce szkolnej.
Na  zakończenie  zimowiska  dzieci  świetnie  bawiły  się  na  balu   karnawałowym  i  brały  udział
w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał paczkę ze smakołykami. Myślę, że tegoroczne ferie zimowe dostarczyły wszystkim szeregu przyjemności  i  niezapomnianych chwil.
Na pewno będą mieli o czym opowiadać swoim kolegom i koleżankom po powrocie do szkoły.

Zdjęcia -  Marta Drabik