Dnia 27  stycznia 2011 r.  najmłodsi  uczniowie  mieli  okazję pobawić się przy gorących rytmach  na balu karnawałowym  w naszej szkole. Natomiast młodzież wesoło bawiła się w restauracji „Browar”.
Przygotowania do balu trwały długo, każde dziecko projektowało dla siebie strój, aby świetnie wyglądać  w tym wyjątkowym dniu . Dzięki pomysłowości dzieci i zaangażowaniu rodziców mogliśmy podziwiać  różnorodne postacie  ze świata   bajek,  filmów i przyrody.

Ciekawe tańce i zabawy prowadził rodzic  - pan Korneliusz Patalas oraz nauczycielki: Karolina Podrucka i Monika Pająk. Rodzice wspólnie z wychowawcami przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek. Dużo wrażeń i zadowolone twarze dzieci pokazują, że był to dla nich czas radości i dobrej zabawy.