Dnia 10 listopada w naszej szkole, w ramach cyklu „Ciekawe spotkania” odwiedził uczniów p. Ryszard Sprenger – były dyrektor naszej „Dwójki”. Uczniowie przywitali  zasłużonego dla szkoły dyrektora bardzo gorąco i pytali: czy nie tęskni za gwarem szkolnym;  czy nie brakuje mu zajęć z dziećmi oraz czym zajmuje się na emeryturze. Odpowiedzi były bardzo ciekawe, ale często zaskakujące. Spotkanie przebiegło w miłej i humorystycznej atmosferze, a zwieńczone zostało słodkim poczęstunkiem.

Uczniowie już z niecierpliwością oczekują kolejnej wizyty ciekawego gościa, którym będzie tancerz p. Ryszard Gotlib.

Dzisiejsze spotkanie prowadzili uczniowie klasy III d: Martyna Wszołek i Piotr Trzeciak. Wiersze recytowali: Anna Maria Dęga, Katarzyna Kubicka i Michał Jakubowski. W imieniu całej społeczności uczniowskiej pytania zadawali przedstawiciele Samorządziku i Samorządu: Dominika Zbielska, Zosia Jankowska, Anna Maria Dęga i Katarzyna Kałduńska.
Spotkanie zorganizował Samorząd i Samorządzik wraz z opiekunami: p. Lidią Jaster i p. Beatą Szwarc-Gazdą oraz p. Małgorzata Puto.

Zdjęcia - Beata Szwarc-Gazda