Dnia 23 marca wspólnie z klasą wybraliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury. Tam obejrzeliśmy dwa przedstawienia. Jedno z nich spodobało mi się najbardziej. To był spektakl pt. ,,Kapciuszek". W przedstawieniu brało udział wielu aktorów: ojciec, macocha, dwie okrutne siostry, pannice, które kłóciły się o leniwego księcia, król,  paź i najważniejsza osoba Kapciuszek. Ta inscenizacja zasługuje według mnie na pierwsze miejsce, ponieważ była bardzo ciekawa scenografia, aktorzy wykazali się perfekcyjną grą na scenie. Najbardziej jednak podobało mi się to, że spektakl zawierał dużo akcentów muzycznych. Nie zabrakło także humoru, przedstawienie oglądałam z  wielkim zainteresowaniem, świetnie się bawiłam. Bardzo chciałabym kiedyś wystąpić na scenie.

Julia Senger, kl.IIId

Dnia 23 marca razem z całą klasą byliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury na spektaklach. Najbardziej podobała mi się postać Wróżki z przedstawienia pt. “Odlotowe kapcie”. Wróżka była dobrą osobą, która pomogła Kopciuszkowi. Wyczarowała jej ładną suknię i dzięki temu Kopciuszek mógł iść na bal. Chciałabym zostać taką Wróżką o dobrym sercu, bo lubię kiedy spełniają się marzenia ludzi i są oni dzięki temu szczęśliwi.

Anna Maria Dęga , kl. III d

Dnia 23 marca 2011 r. byłam z klasą na konkursie teatralnym w Młodzieżowym Domu Kultury. Występowały dzieci z innych szkół, a my oglądaliśmy spektakle. Odbyły się dwa przedstawienia pt.  „Odlotowe kapcie” i  „Ekologiczna bajka”. Chciałabym zagrać rolę Czerwonego Kapturka, który występował w przedstawieniu pt. „Ekologiczna bajka”.  Rola ta była śmieszna i bardzo zabawna. Bajka była wyreżyserowana na współczesne czasy.  Dziewczynka grała na komputerze. Gdy dostała pieniądze od mamusi, aby pojechać do babci autobusem, wybrała spacer. Wolała pieniądze przeznaczyć na coś innego niż bilet autobusowy. Dziewczynka w lesie  spotkała wilka. Pamiętała, że mama zabroniła jej rozmawiać z obcymi . Wilk pomysłowo powiedział: „Cześć! Jestem wilk i już mnie znasz. ” Sytuacja ta bardzo mnie rozśmieszyła. Rola Czerwonego Kapturka najbardziej do mnie pasuje.

Katarzyna Kubicka, kl. IIId