Dnia 8 czerwca reprezentacja SP nr 2 im Olimpijczyków Polskich wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Wiedzy Prewencyjnej „Piła Eko-Miastem” organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piły – Piotra Głowackiego.

Reprezentacja składała się z uczniów klas I-VI. Dziewczynki z klas I-III uczestniczyły w konkursie plastycznym. Uczniowie klas IV-VI brali udział w konkursie wiedzowym oraz sprawnościowym. Oprócz tego odbył się konkurs „Kibice na medal” grupa kibiców naszej szkoły poddano ocenie. Oceniano zaangażowanie i pomysłowość oraz sportowy doping. Tematem konkursu plastycznego była „Piła miastem czystym i zielonym”. Nasze reprezentantki drużynowo zajęły I miejsce.

Opiekunem reprezentacji klas I-III była p. Katarzyna Wika, klas IV-VI p. Ela Misiewicz.

Oto nasi reprezentanci:

• Diana Lubińska
  • Amelia Kulikjan
  • Aleksandra Piech
  • Kacper Behrendt
  • Eliza Jankowska
  • Sandra Piecewicz
  • Mateusz Ćwiek
  • Paweł Krajewski
  • Julia Depta

Konkurencje wiedzowo-sportowe zakończyliśmy na 7 miejscu.